Apartamento Duplex Em Campos Do Jordao
| Wi-Fi | Parkering Parkeringsservice | 24-timmars tjänster 24-timmars reception |
| Simbassäng Inomhuspool Takpool | Fitness/Gym Fitnesscenter | Aktiviteter Tennisbana |
| Mat/Dryck Bar/lounge | Barnvänligt Barnpool Lekplats för barn Spelrum | Husdjur Husdjur tillåtna |
Under vistelsen i villan Apartamento Duplex Em Campos do Jordão med 1 sovrum kan du njuta av bastu eller besöka Parque da Floresta Encantada, som ligger ungefär 4 km bort. Den här villan med 1 badrum har plats för upp till 4 gäster och inbjuder dem alla att koppla av på en terrass.
När du bor i den här villan befinner du dig cirka 10 minuters bilresa från Campos do Jordão tennisklubb och cirka 15 minuters bilresa från Igreja de São Benedito. Bland de kulturella sevärdheterna i närheten finns Palacio Boa Vista, som ligger ungefär 6 km bort.
Gästerna kommer att njuta av utsikten över trädgården från det här boendet. I badrummen finns hårtorkar.
Det finns matplats, tillsammans med kylskåp, köksredskap och glas. Gästerna kan enkelt nå tågstationen Emilio Ribas, som är belägen ungefär 3 km bort.
- Lokala sevärdheter
- UniVap Campus Platanus4,9 km
- Parque do Itapeva4,4 km
- Itapeva4 km
- Horto Florestal Park3,8 km
- Cable Car3,7 km
- Itapeva Lake3,6 km
- Capivari3,5 km
- Mirante do Lajeado4 km
- Diamond Peak5 km
- Belvedere4,1 km
- Flygplatser
- Sao Jose dos Campos Regional90 km
- Tågstationer
- Emilio Ribas Train Station3,6 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timmars reception
- Husdjur tillåtna
- Hiss
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Bar/lounge
- Matplats utomhus
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Takpool
- Inomhuspool
- Solterass
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Fritids- och TV-Rum
- Bastu
- Fitnesscenter
- Tennisbana
Service
- Parkeringsservice
- Rumsservice
- Hushållning
- Tvätt
På rummet
- Klädkammare
- Uteplats
- Matbord
- Strykservice
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Radio väckarklocka
- Barnpool
- Lekplats för barn
- Spelrum
- Parkettgolv
Hotellregler
- Information om extrasängar
- Inga extrasängar tillhandahålls i ett rum.
Vanliga frågor
- ❓
Vad är priset för en natt på villan Apartamento Duplex Em Campos Do Jordao?
Genomsnittspriset i villan Apartamento Duplex Em Campos Do Jordao är 37$. För särskild information, kontakta boendet. - ❓
Erbjuder villan Apartamento Duplex Em Campos Do Jordao ett kök?
Villan Apartamento Duplex Em Campos Do Jordao har ett minikök med kylskåp, köksredskap och glas. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna villa?
I denna villa kan du utforska Campos do Jordãos viktigaste landmärken, inklusive Campos do Jordão tennisklubb (3 km), Parque da Floresta Encantada (4 km) och Igreja de São Benedito, som finns inom 10 minuters bilresa. - ❓
Finns det några spa-möjligheter som erbjuds i villan Apartamento Duplex Em Campos Do Jordao?
Gästerna i villan Apartamento Duplex Em Campos Do Jordao kan koppla av med bastu och inomhuspool.